Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > ŽIVOT V PEVNOSTI - tisková zpráva

ŽIVOT V PEVNOSTI - tisková zpráva

Pestrým všedním i svátečním životem obyvatel královéhradecké bastionové pevnosti Vás provede nová výstava Muzea východních Čech v Hradci Králové. Nahlédněte do domácnosti královéhradecké měšťanské rodiny nakladatele J. H. Pospíšila, do fotoateliéru významných fotografů nebo inspirativního módního salónu s dobovou módou a seznamte se s možnostmi vzdělávání a vysokou úrovní školství ve městě. Život v Hradci Králové měl nejrůznější podoby a potkávali se zde měšťané, duchovenstvo, školní mládež i vojáci.

Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...