Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Společné setkání soutěžících - Vzpomínky na 80. léta v Československu

Společné setkání soutěžících - Vzpomínky na 80. léta v Československu

Společné soutěžní setkání žáků přihlášených do vzdělávací aktivity připomínající 25. výročí listopadových událostí 1989 pořádané v rámci projektu Dotkni se 20. století! Vstupné zdarma.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...