Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > VÝSTAVA PRAVĚK JE KŮŮL! PRODLOUŽENA

VÝSTAVA PRAVĚK JE KŮŮL! PRODLOUŽENA

Výstava PRAVĚK JE KŮŮL! je prodloužena do neděle 23. června 2013. Přijměte filmovou pozvánku na prodlouženou výstavu, která představuje reprezentativní výběr z nepřeberného bohatství archeologických nálezů ukrytých v muzejních depozitářích.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...