Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > VÝSTAVA OD MNICHOVSKÉ DOHODY K PROTEKTORÁTU

VÝSTAVA OD MNICHOVSKÉ DOHODY K PROTEKTORÁTU

I v letošním roce pokračovala spolupráce archivu Univerzity v Hradci Králové, královéhradecké pobočky Státního oblastního archivu a historického oddělení Muzea východních Čech. Jejich pracovníci se snažili vybrat ze svých fondů zajímavé materiály k událostem, které vedly k nejtragičtějšímu období dějin Československé republiky, jejíž 100. výročí jsme si připomínali v roce minulém. Výstavu Od mnichovské dohody k protektorátu lze navštívit v Galerii Suterén Infocentra Hradec Králové do 28. února 2019.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...