Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Výsledky výtvarné soutěže JAK SE ŽILO V PRAVĚKU

Výsledky výtvarné soutěže JAK SE ŽILO V PRAVĚKU

Vítězné práce výherců výtvarné soutěže JAK SE ŽILO V PRAVĚKU, která byla vyhlášena v rámci akce Královéhradecká muzejní noc 2012 jsou vystaveny v prostorách muzea. Prosíme výherce, kteří si nevyzvedli cenu, aby tak učinili do 31.8. 2012.
Jak se žilo v pravěku - plakát soutěže

Výherci soutěže:

Josef Žižka
Sára Melicharová
Matýsek Dolana
Olivek Kout
Vítek Herman
Petr Michalík
Tereza Bednářová
Lukáš Dyntar

Kontakt:

e-mail: edukace@muzeumhk.cz