Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Výsledky soutěže o nekrásnější prázdninový deníček

Výsledky soutěže o nekrásnější prázdninový deníček

Na konci školního roku 2011 se v Muzeu východních Čech konala kreativní dílna pod názvem Těšíme se na prázdniny.

Děti si vlastnoručně ušily deníčky a v rámci vyhlášené soutěže  do nich po dobu prázdnin zapisovaly své zážitky, doplněné razítky z navštívených míst. Vítězem soutěže se stal osmiletý Vojta Mejzlík, v jehož deníčku byl zachycen opravdu každičký prázdninový den. Své zápisky doplnil i krásnými obrázky. Hlavní cenou pro vítěze byla replika ručně šitého gotického koženého deníku z 15. století.
Vojta Mejzlík
pondělí-pátek