Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Výběrové řízení na funkci ŘEDITELE – ŘEDITELKY

Výběrové řízení na funkci ŘEDITELE – ŘEDITELKY

Rada Královéhradeckého kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci ŘEDITELE – ŘEDITELKY příspěvkové organizace Muzeum východních Čech v Hradci Králové. Níže uvádíme odkaz na podmínky výběrového řízení a kontaktní osoby. Přihlášku zašlete na adresu Ing. Milan Smolík, Krajský úřad Královéhradeckého kraje, oddělení kultury a památkové péče, Pivovarské náměstí 1245, 500 03 Hradec Králové. Musí být doručena na podatelnu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje nejpozději do 13:00 hodin dne 15. září 2017. Obálku označte „Neotvírat – výběrové řízení Muzeum východních Čech v Hradci Králové".

Podmínky výběrového řízení:

Kontaktní osoba pro získání bližších informací:

Ing. Milan Smolík, vedoucí oddělení kultury a památkové péče, tel. 495 817 458
Mgr. Pavlína Mazánková, referentka oddělení kultury a památkové péče, tel. 495 817 322
Rada Královéhradeckého kraje vyhlašuje v těchto dnech také výběrové řízení na funkci ředitele/ředitelky příspěvkové organizace Regionální muzeum v Náchodě a příspěvkové organizace Impuls Hradec Králové. Bližší informace naleznete na stránkách Královéhradeckého kraje: Regionální muzeum v NáchoděImpuls Hradec Králové.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci od 5. března 2018 uzavřena.