Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: ŘEDITEL/ŘEDITELKA GMU

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: ŘEDITEL/ŘEDITELKA GMU

Rada Královéhradeckého kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele - ředitelky příspěvkové organizace Galerie moderního umění v Hradci Králové. Níže uvádíme odkaz na podmínky výběrového řízení a kontaktní osoby. Přihlášky do výběrového řízení musí být doručeny na podatelnu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje nejpozději do 12.00 hodin dne 14. září 2018. Obálku označte „Neotvírat – výběrové řízení Galerie moderního umění v Hradci Králové“

Kontaktní osoby pro získání bližších informací:

Mgr. Kateřina Churtajeva, vedoucí odboru kultury a památkové péče, tel. 495 817 330
Mgr. Pavlína Mazánková, vedoucí oddělení kultury, tel. 495 817 322
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.