Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Vernisáž výstavy RIŽSKÁ SECESNÍ ARCHITEKTURA

Vernisáž výstavy RIŽSKÁ SECESNÍ ARCHITEKTURA

riga
Srdečně zveme na slavnostní zahájení výstavy RIŽSKÁ SECESNÍ ARCHITEKTURA, které se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna 2013 v 17 hodin.

Výstavu pořádají Muzeum východních Čech v Hradci Králové a Velvyslanectví Lotyšské republiky v České republice pod záštitou velvyslance Lotyšské republiky v České republice J. E. pana Kasparse Ozoliņše, který osobně výstavu zahájí.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...