Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Vernisáž výstavy HOUBY živé, jedlé i jedovaté

Vernisáž výstavy HOUBY živé, jedlé i jedovaté

Vernisáž výstavy HOUBY živé, jedlé i jedovaté, 3. 10. 2013, foto M. Beneš
Krátce po deváté hodině ranní byla ve čtvrtek 3. října 2013 slavnostně zahájena výstava živých hub HOUBY ŽIVÉ, JEDLÉ I JEDOVATÉ. K zhlédnutí jsou nejen v přírodě rostoucí houby, ale i pěstované. Ve čtvrtek byla výstava doplněna přednáškou HOUBY V KUCHYNI. O uplatnění hub v kuchyni přednášel JUDr. Aleš Vít, jednatel České mykologické společnosti. Výstava živých hub potrvá až do neděle 6. října 2013. Otevřeno je každý den od 9.00 do 17.00 hodin.
Vernisáž výstavy HOUBY živé, jedlé i jedovaté, 3. 10. 2013, foto M. Beneš
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...