Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Zahájení výstavy České loutkové divadlo

Zahájení výstavy České loutkové divadlo

Unikátní putovní výstava "České loutkové divadlo třikrát jinak" se na krátkou chvíli vzácně zastavila v Muzeu východních Čech v Hradci Králové na své cestě po světě, kdy navštívila například Jižní Koreu a pokračovat bude do Japonska. Výstavu ve čtvrtek 9. března 2017 zahájili Jiří Štěpán - hejtman Královéhradeckého kraje, Martina Berdychová - náměstkyně hejtmana, Iva Kudrnáčová - vedoucí odboru regionálního rozvoje, Naďa Machková Prajzová - ředitelka Muzea východních Čech v Hradci Králové a kurátorky výstavy Nina Malíková a Martina Pecková Černá. Výstava je otevřena do 2. dubna 2017.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.