Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > VÁNOČNÍ FOTOATELIÉR

VÁNOČNÍ FOTOATELIÉR

Předvánoční atmosféru Muzejního adventního trhu doplňuje i v letošním roce VÁNOČNÍ FOTOATELIÉR. Nechte zvěčnit sebe i svá dítka v atmosféře nejkouzelnějšího období roku. Ateliér pro Vás bude otevřen ve třetím patře budovy v prostorách Dětského ateliéru v pátek 15.00-19.00, v sobotu 10.00-18.00 a v neděli 10.00-14.00 hodin. Cena za jednu fotografii: 50 Kč. Fotografie bude zaslána elektronicky na Vaši e-mailovou adresu.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.