UPOZORNĚNÍ

Omlouváme se návštěvníkům, budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce do poloviny roku 2019 zcela uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu, na výstavách muzea v Galerii moderního umění v Hradci Králové a na muzejních akcích v prostorách odborného pracoviště v Gayerových kasárnách. V souvislostech plánované rekonstrukce budovy muzea na Eliščině nábřeží naleznete ředitelství, ekonomické oddělení, návštěvnické a výstavní oddělení a pracovníky knihovny a produkce na dočasné adrese v Tomkově ulici 139/22. Děkujeme za pochopení.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...