Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2018 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE

MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2018 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE

Již 29 let mají návštěvníci Muzejního adventního trhu příležitost prožít si první adventní víkend nadcházejícího předvánočního času v sepětí s tradicí v neopakovatelné atmosféře a ve společnosti poctivých řemeslníků.

XXIX. ročník se uskuteční od 30. listopadu do 2. prosince 2018 v náhradních prostorách budovy Pedagogické fakulty UHK na náměstí Svobody a přilehlém prostranství. Muzejní adventní trh bude opět zaměřen nejen na prodej, ale také na prezentaci a ukázky poctivé řemeslné práce. Před budovou budou prodávány tradiční pochutiny a nápoje, vítáni jsou prodejci s označením regionální produkt (www.regionalni-znacky.cz).

Muzeum východních Čech v Hradci Králové chrání hodnoty vytvářené po celá staletí našimi předky, které tvoří základ kulturní identity celého kraje. Pojďte se s námi podílet na zachování tradic, zprostředkování rukodělného umu a nabídněte své výrobky našim návštěvníkům.

Pokud máte zájem zúčastnit se XXIX. Muzejního adventního trhu jako prodejce, odešlete řádně vyplněnou přihlášku na adresu: Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Opletalova 334, 500 01 Hradec Králové nebo e-mailem na adresu l.fialova@muzeumhk.cz. Odesláním přihlášky prodejce souhlasí s níže stanovenými Podmínkami pro prodejce. Přihlášky přijímáme do pátku 14. září 2018. O přijetí přihlášky a jejím kladném vyřízení nebo odmítnutí budete písemně (elektronicky) vyrozuměni nejpozději do pátku 28. září 2018.
Lada Fialová
Muzeum východních Čech v Hradci Králové
Opletalova 334, 500 01 Hradec Králové
e-mail: l.fialova@muzeumhk.cz
www.muzeumhk.cz
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.