Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2017 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE

MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2017 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE

Již 28 let mají návštěvníci Muzejního adventního trhu příležitost prožít si první adventní víkend nadcházejícího předvánoční času v sepětí s tradicí v neopakovatelné atmosféře ojedinělé stavby a ve společnosti poctivých řemeslníků.

XXVIII. ročník bude 1.–3. prosince 2017 zaměřen nejen na prodej, ale také ve větší míře na prezentaci a ukázky poctivé řemeslné práce. Před muzejní budovou budou prodávány tradiční pochutiny a nápoje, vítáni jsou prodejci s označením regionální produkt (www.regionalni-znacky.cz).

Muzeum východních Čech v Hradci Králové chrání hodnoty vytvářené po celá staletí našimi předky, které tvoří základ kulturní identity celého kraje. Pojďte se s námi podílet na zachování tradic, zprostředkování rukodělného umu a nabídněte své výrobky našim návštěvníkům.

Pokud máte zájem zúčastnit se XXVIII. Muzejního adventního trhu jako prodejce, odešlete řádně vyplněnou přihlášku na adresu: Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové nebo e-mailem na adresu l.fialova@muzeumhk.cz. Odesláním přihlášky prodejce souhlasí s níže stanovenými Podmínkami pro prodejce. Přihlášky přijímáme do pátku 8. září 2017. O přijetí přihlášky a jejím kladném vyřízení nebo odmítnutí budete písemně (elektronicky) vyrozuměni nejpozději do pátku 29. září 2017.
Lada Fialová
Muzeum východních Čech v Hradci Králové