Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2016 - POKYNY PRO PRODEJCE

MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2016 - POKYNY PRO PRODEJCE

Již 27 let mají návštěvníci Muzejního adventního trhu příležitost prožít si první adventní víkend nadcházejícího předvánoční času v sepětí s tradicí v neopakovatelné atmosféře ojedinělé stavby a ve společnosti poctivých řemeslníků.

XXVII. ročník bude 25.–27. listopadu 2016 zaměřen nejen na prodej, ale také ve větší míře na prezentaci a ukázky poctivé řemeslné práce. Před muzejní budovou budou prodávány tradiční pochutiny a nápoje, vítáni jsou prodejci s označením regionální produkt (www.regionalni-znacky.cz).

Muzeum východních Čech v Hradci Králové chrání hodnoty vytvářené po celá staletí našimi předky, které tvoří základ kulturní identity celého kraje. Pojďte se s námi podílet na zachování tradic, zprostředkování rukodělného umu a nabídněte své výrobky našim návštěvníkům.

Pokud máte zájem zúčastnit se XXVII. Muzejního adventního trhu jako prodejce, odešlete řádně vyplněnou přihlášku na adresu: Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové nebo e-mailem na: l.fialova@muzeumhk.cz. Přihlášky přijímáme do pátku 9. září 2016. O přijetí přihlášky a jejím kladném vyřízení nebo odmítnutí budete písemně (elektronicky) vyrozuměni nejpozději do pátku 30. září 2016.
Muzeum východních Čech v Hradci Králové
Eliščino nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové
e-mail: l.fialova@muzeumhk.cz
www.muzeumhk.cz
Partneři:
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci od 5. března 2018 uzavřena.