Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > TĚŠÍME SE PO PRÁZDNINÁCH

TĚŠÍME SE PO PRÁZDNINÁCH

Prožijte s námi další dobrodružství objevování a poznání v Muzejních nedělích, které po prázdninách pokračují již v měsíci září. Mnohé zážitky, inspirace a vědomosti také přeneseme do výtvarné podoby v prostorách dětského ateliéru. Do konce tohoto roku jsou připravena čtyři zajímavá setkání s historií a tradicí.
ŽIVOT V PEVNOSTI
18. září 2016
Přeneseme se do 19. století a nahlédneme do života dětí a jejich rodičů v královéhradecké pevnosti před 200 lety.

CÍSAŘSKÝ VALČÍK – CHARITATIVNÍ DÍLNA
16. října 2016
Výrobou panenek pro UNICEF budeme opět pomáhat. Tentokrát bude tématem ples Císaře Františka Josefa I. a jeho ženy Sissi.

DO VÁNOC JEDEN KROK
13. listopadu 2016
Poutavé povídání o adventu zakončíme výrobou veselého adventního kalendáře.

PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA
11. prosince 2016
Prohlídka výstavy Králické betlémy s kurátorkou Mgr. Martinou Vlčkovou Vás jistě bude inspirovat k výrobě betlému vlastního.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci od 5. března 2018 uzavřena.