Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > TĚŠÍME SE NA PRÁZDNINY

TĚŠÍME SE NA PRÁZDNINY

26. června se uskutečnila další nedělní kreativní dílna v dětském ateliéru. Děti se seznámily s výrobou jednoduchého deníku a jeden si sami zhotovily. Do deníčku mohou zapisovat prázdninová dobrodružství a také sbírat razítka navštívených muzeí a jiných památek. Po prázdninách nejzajímavější deníky vystavíme v dětském ateliéru a na toho nejlepšího bude čekat odměna - malá verze koženého, ručně vázaného středověkého deníku.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.