Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > TĚŠÍME SE NA PRÁZDNINY

TĚŠÍME SE NA PRÁZDNINY

Neděle 24. června 2012, 9:00-11:00 a 13:00-15:00 hodin

V této kreativní muzejní dílně si děti vyrobí vlastní deník cestovatele. Dozvědí se nejen zajímavosti o dávných cestovatelích a jejich deníkových pokladech, ale hlavně si vyzkouší jiné techniky výroby deníků než v loňském roce.
Těšíme se na prázdniny - cestovatelský deník
Pro účastníky této dílny bude v muzeu po prázdninách vyhlášena soutěž o nejzajímavější deník cestovatele. Zapůjčené deníky budou po ukončení soutěže vráceny svým majitelům a vítězové obdrží atraktivní ceny.
Těšíme se na prázdniny - plakát

Neděle 24. června 2012
9:00-11:00 a 13:00-15:00 hodin

pro děti 80 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz

Fotografie loňského ročníku:
Tvorba deníčku v loňském roce
Vítězný deník loňské akce
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci od 5. března 2018 uzavřena.