Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Středověká neděle v muzeu - 16. října 2011

Středověká neděle v muzeu - 16. října 2011

Středověká neděle - pozvánka
Nedělní kreativní dílna v dětském ateliéru, 9.00 - 11.00 a 13.00 - 15.00 hodin. Navštivte s námi dobu rytířů a urozených dam. Spolu s našimi lektorkami vytvoříte „středověkou“ hračku – hliněnou figurku, ozdobnou iniciálu a kopii kamnového kachle, který si budete moci odnést domů. Program je určen pro děti od 8 let s doprovodem. Leták ke stažení v pdf.

VSTUPNÉ: 50 Kč za osobu + 30 Kč za materiál na výrobky, které si děti odnesou domů. Z důvodů omezeného počtu účastníků (max. 20 dětí) je nutné se předem objednat. Objednávky na telefonu 495 512 462 nebo na e-mailové adrese objednavky@muzeumhk.cz.
Kopie kamnového kachle
Středověká neděle v muzeu
Středověká neděle v muzeu - pozvánka
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin