Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > SPOLUPRÁCE NA TVORBĚ VÝSTAVY VELKÁ VIZITA! - TISKOVÁ ZPRÁVA

SPOLUPRÁCE NA TVORBĚ VÝSTAVY VELKÁ VIZITA! - TISKOVÁ ZPRÁVA

Muzeum východních Čech v Hradci Králové připravuje na rok 2017 výstavu o historii zdravotnictví a lékařské péče města Hradec Králové, a to s důrazem na období první republiky. Muzeum žádá odbornou i laickou veřejnost o zápůjčku, případně darování předmětů, které by mohly vhodně doplnit připravovanou výstavu o dobové fotografie, zdravotní pomůcky domácí péče o nemocné, učební pomůcky z oblasti zdravovědy, vybavení lékařských ordinací, oblečení sester a zdravotnického personálu, lékařské kufříky a další předměty.

Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.