Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > SPOLUPRÁCE MUZEA S LÉKAŘSKOU FAKULTOU

SPOLUPRÁCE MUZEA S LÉKAŘSKOU FAKULTOU

PhDr. Pavla Koritenská, MVČ
V roce 2015 se Muzeum východních Čech v Hradci Králové zapojilo do oslav 70. výročí založení Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Výsledkem spolupráce byla výstava tematicky shrnující historii budovy sborového velitelství – dnes sídlo Lékařské fakulty UK HK a aktivity lékařů a odborné veřejnosti za zřízení Lékařské fakulty v Hradci Králové.
Výstavní panely se od prosince 2015 staly trvalou součástí prostor Lékařské fakulty. Doprovodným materiálem výstavy byla brožura 70. let Lékařské fakulty v Hradci Králové vydaná LF ve spolupráci s MVČ v roce 2015 (ISBN 998-80-87686-07-2). Úspěšná spolupráce Muzea východních Čech a Lékařské fakulty UK v Hradci Králové pokračuje i v roce 2016 novým projektem.
pondělí-pátek
9.00-17.00 hodin