Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ POHÁDKOVÉ LEPORELO

SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ POHÁDKOVÉ LEPORELO

Muzeum východních Čech v Hradci Králové a Knihovna města Hradce Králové vyhlašují výtvarnou soutěž. Přijďte se inspirovat do Muzea východních Čech v Hradci Králové na výstavu Pohádka ve škole nebo zajděte do městské knihovny  prolistovat pohádkové knížky a vytvořte leporelo z českých národních pohádek.

Stáhněte si leták s informacemi k soutěži (pdf):
O nejkrásnější pohádkové leporelo - soutěž

Komu je soutěž určena:
Dětem mateřských škol a žákům základních a základních uměleckých škol.

Termín soutěže:
Práce zasílejte do 25. 11. 2011 na adresu Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové nebo odevzdávejte osobně na recepci muzea nebo na všech pobočkách Knihovny města Hradce Králové.

Nezapomeňte obálku označit názvem soutěže!

Pravidla:
Výtvarné dílo musí být označeno jménem a příjmením, věkem autora, příp. adresou Vaší školy. Formát, technika a provedené díla zaleží pouze na vaší fantazii! Zobrazujte pouze české národní pohádky.

Vybrané práce budou vystaveny v prostorách muzea v prosinci 2011. Autoři vítězných prací budou uvedeni na internetových stránkách muzea.

Inspirujte se:
Pohádkové leporelo