Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > SEZNÁMENÍ S KNIHOVNOU MUZEA

SEZNÁMENÍ S KNIHOVNOU MUZEA

Společenskovědní knihovna Muzea východních Čech
Společenskovědní knihovna Muzea východních Čech v Hradci Králové se připojila ke 12. ročníku Týdne knihoven, který probíhá 1. - 5. října v celé republice. Ve čtvrtek 4. října 2012 od 10.00 hodin Vám naši knihovnu blíže představíme. Výjimečně si budete moci prohlédnout nejvzácnější knihy z našich fondů a zhlédnout historické publikace zabývající se dějinami Hradce Králové.

Základní informace, historie knihovny a on-line katalog: Společenskovědní knihovna

Pogram Týdne hradeckých knihoven (PDF)
Hypomnema 1617, foto J. Šinták
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...