Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Setkání členů východočeské pobočky České společnosti archeologické

Setkání členů východočeské pobočky České společnosti archeologické

4. 4. 2011

V sobotu 2. dubna 2011 v 9:30 se v prostorách archeologického oddělení v areálu Gayerových kasáren, Opletalova 334, uskutečnilo 15. setkání členů východočeské pobočky České společnosti archeologické. Setkání se zůčastnilo 22 profesionálních muzejních archeologů, studentů, vysokoškolských pedagogů i neprofesionálních zájemců z území bývalého Východočeského kraje. Prezentovány byly výzkumy muzeí v Hradci Králové, v Pardubicích, ve Vysokém Mýtě a v Jičíně v roce 2010. Z neprofesionálních aktivit byla prezentována povrchová prospekce v západní polovině okresu Havlíčkův Brod.
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin