Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > SAMETEM S PRSTEM NA SPOUŠTI - tisková zpráva

SAMETEM S PRSTEM NA SPOUŠTI - tisková zpráva

Muzeum východních Čech  v Hradci Králové připravilo k 25. výročí tzv. sametové revoluce vzpomínkové setkání nad fotografiemi z oněch převratných dnů. Svými fotoaparáty je na hradeckých náměstích a ulicích zachytili zdejší fotografové Ladislav Chytrý a Miroslav Podhrázský. Řada jejich snímků se stala také trvalou součástí sbírkového fondu muzea.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...