Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > PROMÍTÁNÍ NA MUZEUM

PROMÍTÁNÍ NA MUZEUM

J. Šinták, MVČ
Přestože je hradecké muzeum uzavřeno, je pro Vás v pátek 18. května v rámci Královéhradecké muzejní noci 2018 připravena od 21.30 do 22.00 hodin nová filmová projekce na fasádu této slavné Kotěrovy budovy.
© foto M. Beneš, MVČ
Hlavní program Muzea východních Čech v Hradci Králové se pak pro letošní muzejní noc přesouvá z důvodu probíhající rekonstrukce do Muzea války 1866 na Chlumu. Aktuální program naleznete na stránce Noci v Muzeu války 1866.
© foto FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.
Již 11. ročník Královéhradecké muzejní noci, kterou se muzea a galerie v Hradci Králové a okolí připojí k celorepublikovému festivalu muzejních nocí začíná tradičně v 18.00 hodin a končí úderem půlnoci. Vstup je do všech zúčastněných muzeí a galerií zdarma.
© foto FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.
Od čtvrtého ročníku tato významná událost oficiálně začíná Národním zahájením Festivalu muzejních nocí. V letošním roce má Hradec Králové tu čest festival oficiálně zahájit v Galerii moderního umění v Hradci Králové. V letošním roce se muzejní noci účastní:
  • GALERIE MODERNÍHO UMĚNÍ V HRADCI KRÁLOVÉ
  • INFORMAČNÍ CENTRUM OBNOVITELNÉ ZDROJE A MALÁ VODNÍ ELEKTRÁRNA „HUČÁK“ V HRADCI KRÁLOVÉ
  • MUZEUM VÁLKY 1866 NA CHLUMU
  • MUZEJNÍ EXPOZICE SDĚLOVACÍ A ZABEZPEČOVACÍ TECHNIKY
  • ČESKÉ FARMACEUTICKÉ MUZEUM KUKS
  • MUZEUM PETROF, PETROF GALLERY
  • MUZEUM PARNÍCH STROJŮ
Program Královéhradecké muzejní noci 2018:
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...