Domovská stránka > Program > PRO DĚTI > PROJEKT DOPROVODNÝCH PROGRAMŮ 2016 PODPOŘIL KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

PROJEKT DOPROVODNÝCH PROGRAMŮ 2016 PODPOŘIL KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Projekt Doprovodné programy k expozicím a výstavám Muzea východních Čech v Hradci Králové je v letošním roce rozšířený o nové programy k aktuálním výstavám Život v pevnosti, Ve stínu války a Ohlasy prusko-rakouské války. Zpestřena je i nabídka programů ke stávajícím expozicím. Jejich nové pojetí umožňuje žákům a studentům všech stupňů škol rozšířit si informace o jednotlivých historických epochách s přímou vazbou na historii kraje. Projekt zároveň doplňují jednodenní akce pro děti v průběhu celého školního roku.
V současné době je realizována nabídka programů nejen pro školy ale i širokou veřejnost. Speciální nabídka je vytvořena i pro seniory v rámci spolupráce s Klubem seniorů Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové.
Finanční prostředky budou vynaloženy především ke zkvalitnění a doplnění interaktivních programů k expozici Muzea války 1866 na Chlumu a výstavě Ve stínu války. Programy jsou nabízeny celoročně a pořízené doplňky tak najdou trvalé uplatnění a využití.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory