Domovská stránka > Program > PRO DĚTI > Projekt Doprovodné a interaktivní programy podpořen pro rok 2014 Královéhradeckým krajem

PhDr. Pavla Koritenská, 20. 5. 2014, MVČ
Projekt Muzea východních Čech v Hradci Králové Doprovodné programy ke stálým expozicím, krátkodobým výstavám a interaktivní programy k jednotlivým zvykoslovným obdobím roku zahrnuje cyklus programů. Projekt byl zahájen již v roce 2012. Záměrem projektu je každoročně zkvalitnění stávajících programů a podpora programů, které budou realizovány v průběhu roku. Pro rok 2014 byl projekt (stejně jako v roce 2012 a 2013) podpořen Královéhradeckým krajem (Podpora a rozvoj profesionálních neprofesionálních kulturních aktivit – 14KPG01).
Cílem je vytvořit kvalitní nabídku programů a zatraktivnit seznamování s obory historie, přírodovědy a archeologie pro všechny věkové kategorie. V současné době je postupně realizována nabídka cyklu programů pro mateřské školy, základní školy a střední školy a širokou veřejnost. Projekt vytváří také speciální nabídku pro seniory (v rámci spolupráce s Klubem seniorů Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové) a handicapované občany.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory