Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Připravujeme: PROJEKT ERBENOVA ZLATÁ NIT

Připravujeme: PROJEKT ERBENOVA ZLATÁ NIT

Muzeum východních Čech v Hradci Králové ve spolupráci s Knihovnou města Hradce Králové připravuje v letošním roce literární projekt inspirovaný životem a dílem Karla Jaromíra Erbena u příležitosti 200. výročí jeho narození. V rámci projektu bude připravena řada aktivit pro děti MŠ, ZŠ a SŠ, odbornou i laickou veřejnost, seniory i zrakově postižené. Interaktivní programy pro žáky a studenty budou probíhat dvoufázově v muzeu a posléze v knihovně.
První částí projektu je vyhlášení fotografické soutěže Inspirace Kytice, která je určena pro děti, studenty i širokou veřejnost a probíhá od 1. 3. do 30. 9. 2011. Podrobné informace a pravidla fotosoutěže naleznete v letáku.

OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin