Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > PŘIJĎTE PŘED 100 LETY

PŘIJĎTE PŘED 100 LETY

Muzeum východních Čech v Hradci Králové si v tomto roce připomíná 100 let od otevření budovy. V rámci tohoto jubilea jsme přípravili celý cyklus akcí pod názvem „Muzeum stoleté“, který má toto výročí připomenout. Záhájení proběhlo již v prosinci roku 2012, kdy se uskutečnila pomyslná kolaudace budovy po 100 letech. Výstava nazvaná Přijďte před 100 lety je první z tohoto cyklu v roce 2013.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...