Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Příběh paneláku v Královéhradeckém kraji

Příběh paneláku v Královéhradeckém kraji

Sídliště Labská Kotlina II, foto: © Jan Rasch, 2014
Od 11. listopadu 2014 do 25. ledna 2015 se v Hradci Králové představí exteriérová výstava Příběh paneláku v Královéhradeckém kraji, která přiblíží historii a současnost sídliště Labská Kotlina I a panelových sídlišť Labská Kotlina II, Moravské Předměstí a Slezské Předměstí. Tato výstava, volně přístupná široké veřejnosti na náměstí 28. října, je druhou výstavou z putovního cyklu věnovaného vybraným panelovým sídlištím v jednotlivých krajích České republiky.
Sídliště Moravské Předměstí, foto: © Jan Rasch, 2014
Vernisáž výstavy proběhne 10. listopadu 2014 od od 17 hodin na náměstí 28. října v Hradci Králové. Výstavu pořádá Uměleckoprůmyslové museum v Praze.

Pozvánka na vernisáž: pozvanka-kralovehradecky.pdf
Tisková zpráva: Paneláky v Hradci Králové
Další informace: www.panelaci.cz, www.facebook.com/panelaci
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...