Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > PŘEDMĚTY Z DALEKÝCH KONČIN

PŘEDMĚTY Z DALEKÝCH KONČIN

To, že východní Čechy nebyly ani v pravěku izolovaným ostrůvkem v moři, zdokumentuje klenotnice výstavy Pravěk je kůůl! Východní Čechy naopak tvořily důležitou spojnici nejen mezi Čechami, Moravou a Slezskem, ale také mezi západní a východní Evropou a mezi Středomořím a Pobaltím.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...