Domovská stránka > Program > PRO DĚTI > PRÁZDNINY V MUZEU 2013

2. července – 31. srpna 2013

Speciální nabídka interaktivních a doprovodných programů nejen k výstavám a expozicím. Zváni jste též na vycházku letní přírodou za květinami a živočichy královéhradeckých parků a přírodních lokalit. Programy jsou určeny pro organizované skupiny dětí a mládeže, příměstské tábory, rodiče s dětmi, mateřské školy a všechny příznivce muzea. Srdečně zveme!

Podrobnosti naleznete v novém katalogu (pdf):
Programy je možno objednávat
na tel.: 495 512 391, 495 512 392,
e-mailem na adrese objednavky@muzeumhk.cz
nebo osobně na recepci muzea.

Královéhradecký kraj
Projekt byl podpořen
Královéhradeckým krajem
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci od 5. března 2018 uzavřena.