Domovská stránka > Program > PRO DĚTI > PRÁZDNINY V MUZEU 2012

PRÁZDNINY V MUZEU 2012

1. června – 31. srpna 2012

Stejně jako v loňském roce i tentokrát muzeum připravilo na prázdniny speciální nabídku interaktivních a doprovodných programů k výstavám a expozicím. Kromě programů k novým výstavám a stálým expozicím je novinkou Putování po zbytcích hradecké pevnosti (v nabídce pod názvem Život v pevnosti II.), kreativní dílna k výstavě Pravěk je kůůl! atd. Programy jsou určeny pro organizované skupiny dětí a mládeže, příměstské tábory, rodiče s dětmi, mateřské školy a všechny příznivce muzea. Srdečně zveme!

Podrobnosti naleznete v novém katalogu (pdf):
Prázdniny v muzeu 2012
Programy je možno objednávat
na tel.: 495 512 391, 495 512 392,
e-mailem na adrese objednavky@muzeumhk.cz
nebo osobně na recepci muzea.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...