Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU

PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU

kliknutím zvětšíte
© foto J. Šinták
O prázdninách se s námi můžete vydat za drobnými vodními zvířátky, společně budeme poznávat rozmanitost hmyzího světa nedaleko městské zástavby, pod mikroskopem si prohlédneme zajímavé detaily z rostlinné říše a navštívit můžete také komentovanou prohlídku nové výstavy Život pod mořskou hladinou.
© foto L. Bičanová

Vycházka za vodní žouželí

18. července 2018 od 9.00 hodin. Sraz před budovou odborného pracoviště muzea v Gayerových kasárnách, Opletalova 334, Hradec Králové.
Prázdniny lákají k vodě. Vydejte se tedy s námi za poznáním překvapivě zajímavého světa vodních nádrží hradeckých parků. Povíme si o způsobu života drobných vodních zvířátek, naučíme se je poznávat podle klíče a detailně si je prohlédneme pod mikroskopem. Za příznivého počasí si je i vlastnoručně odchytíme, proto vhodné oblečení a obuv s sebou. V případě nepříznivého počasí je připraven náhradní program. Akce je vhodná pro děti i dospělé. Objednávky na info@muzeumhk.cz, tel. 702 292 321. Vstup zdarma. Projekt podpořilo Ministerstvo kultury ČR.