Obrázek stránky
Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ
MaléStředníVelkéExtra velké

PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ

PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ
O prázninách se snámi můžete vydat za opeřenými obyvateli parků, drobnými vodními zvířátky a na srpnové výpravě se podíváme kolik zajímavých tvorů se skrývá v jednom jediném keři a co se děje v trávě.
kliknutím zvětšíte

ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ – PTÁCI

18. července 2017 od 8.00 hodin. Sraz v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.
Vycházka za přírodou, která je kolem nás, ale většinou ji přehlížíme. Exkurze do královéhradeckých parků, zejména za jejich opeřenými obyvateli. Letní náladu, vhodný oděv a svačinu s sebou. V případě nepříznivého počasí bude připraven náhradní program v Muzeu východních Čech v Hradci Králové. Vstup: jednotné vstupné 30 Kč.

ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ – VODNÍ ŽOUŽEL

26. července 2017 od 9.00 hodin. Sraz v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.
V rámci přírodovědné výpravy se velmi zblízka podíváme na pestrý život ve vodě. Povíme si o způsobu života drobných vodních zvířátek a prohlédneme si je pod lupou. V případě nepříznivého počasí bude připraven náhradní program v Muzeu východních Čech v Hradci Králové. Vstup: jednotné vstupné 30 Kč.

ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ - CO SE DĚJE V TRÁVĚ?

15. srpna 2017 od 9.00 hodin. Sraz v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.
Stačí se jen podívat mezi listy a s překvapením zjistíme, kolik zajímavých tvorů se skrývá v jednom jediném keři nebo na několika málo bylinách. Vyjděte si s námi do parku a seznamte se s bezobratlými obyvateli. Dozvíte se něco o jejich způsobu života a mnohé již jistě znáte z pohádek a večerníčků. V případě nepříznivého počasí bude připraven náhradní program v Muzeu východních Čech v Hradci Králové. Vstup: jednotné vstupné 30 Kč.
Projekt podpořilo Ministerstvo kultury
Ministerstvo kultury
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové