Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > PRAVĚKÝ ČTVRTEK V MUZEU

PRAVĚKÝ ČTVRTEK V MUZEU

proběhl  21. července v rámci muzejních prázdninových akcí pro děti. Obyčejný den pravěkého člověka dětem přiblížil muzejní lektor a lektorky, pod jejichž vedením děti následně vytvořily velkou „jeskynní“ malbu a malou rytinu mamuta nebo hliněnou figurku, kterou si pak odnesly domù. Pro zájemce, na které se již nedostalo místo, bude tako akce uskutečněna znovu na podzim.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.