Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > PRAVĚKÁ NEDĚLE

PRAVĚKÁ NEDĚLE

Pro charitativní projekt UNICEF Adoptuj panenku a zachráníš dítě, jehož cílem je získat finanční prostředky pro celosvětovou očkovací kampaň v rozvojových zemích, vyrobí každé dítě svého „pračlověka“. Tuto panenku v ceně 600 Kč můžete věnovat do internetové aukce nebo si ji na místě zakoupit.

Tvořivé dílně bude předcházet odborný výklad v nové výstavě PRAVĚK JE KŮŮL! Program je určen pro děti od 8 let se zručným doprovodem (šití).
Pravěká neděle - letáček

neděle 27. května 2012
od 9 do 11 a od 13 do 15 hodin.

pro děti 30 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 462
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz