Obrázek stránky
Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > POZASTAVENÍ VÝPŮJČNÍ A OMEZENÍ BADATELSKÉ ČINNOSTI
MaléStředníVelkéExtra velké

POZASTAVENÍ VÝPŮJČNÍ A OMEZENÍ BADATELSKÉ ČINNOSTI

POZASTAVENÍ VÝPŮJČNÍ A OMEZENÍ BADATELSKÉ ČINNOSTI
Z důvodu časově i organizačně velmi náročného stěhování odborných oddělení a sbírky Muzea východních Čech v Hradci Králové z objektu Gayerových kasáren v souvislosti s přípravou plánované rekonstrukce této budovy je po dobu stěhování v historickém oddělení pozastavena výpůjční činnost, badatelská činnost je omezena a je možna pouze po dohodě s příslušnými kurátory sbírkových fondů.
V rámci archeologického a přírodovědeckého oddělení je výpůjční a  badatelská činnost omezena a je možna pouze po dohodě s příslušnými kurátory sbírkových fondů.
V rámci stěhování je zároveň omezen provoz přírodovědecké knihovny. V  případě zájmu o zápůjčku z přírodovědecké knihovny je nutné se domluvit s knihovníkem p. M. Mikátem na telefonu 495 514 624, případně na e-mailu m.mikat@muzeumhk.cz.
Děkujeme za pochopení.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové