Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > POZASTAVENÍ VÝPŮJČNÍ A OMEZENÍ BADATELSKÉ ČINNOSTI

POZASTAVENÍ VÝPŮJČNÍ A OMEZENÍ BADATELSKÉ ČINNOSTI

Z důvodu časově i organizačně velmi náročného stěhování odborných oddělení a sbírky Muzea východních Čech v Hradci Králové z objektu Gayerových kasáren v souvislosti s přípravou plánované rekonstrukce této budovy je po dobu stěhování v historickém oddělení pozastavena výpůjční činnost, badatelská činnost je omezena a je možna pouze po dohodě s příslušnými kurátory sbírkových fondů.
V rámci archeologického a přírodovědeckého oddělení je výpůjční a  badatelská činnost omezena a je možna pouze po dohodě s příslušnými kurátory sbírkových fondů.
V rámci stěhování je zároveň omezen provoz přírodovědecké knihovny. V  případě zájmu o zápůjčku z přírodovědecké knihovny je nutné se domluvit s knihovníkem p. M. Mikátem na telefonu 495 514 624, případně na e-mailu m.mikat@muzeumhk.cz.
Děkujeme za pochopení.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...