Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Poklad na Stříbrném rybníku

Poklad na Stříbrném rybníku

Dana Mylerová, MVČ
V sobotu 25. května 2013 od 14 hodin se v kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové uskuteční další ročník zábavného odpoledne pro předškolní děti s názvem Poklad na Stříbrném rybníku. Cílem projektu je ukázat dětem a rodičům možnost smysluplně a aktivně využít společně strávený čas, což je v dnešní uspěchané době čím dál vzácnější. Organizátorem je Mateřská škola Kampanova Hradec Králové a cestovní kancelář B&K Tour s finanční podporou Statutárního města Hradce Králové.

Ke stažení: Program akce (pdf)
Muzeum východních Čech v Hradci Králové se již podruhé zařadilo mezi partnery a sponzory akce. U prezentačního stánku muzea budou pro děti připravené zábavné úkoly.
Akce se bude konat pod záštitou náměstka primátora města Hradce Králové
pana Ing. Martina Soukupa.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...