Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > POD HLADINOU MOŘE - tisková zpráva

POD HLADINOU MOŘE - tisková zpráva

Výstava nabízí pohled na tvorbu mladých studentů Střední uměleckoprůmyslové školy a Vyšší odborné školy v Turnově, jejich osobitou stylizaci forem, kombinaci materiálů, zpracování a v neposlední řadě i rozvíjející se umělecký názor. Dominují zde práce uměleckých kovářů a jejich rejnoci, chobotnice a různé druhy ryb. Ani šperkaři, rytci kovů a rytci drahých kamenů se svými drobnějšími díly nezůstali pozadu.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...