Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > VÝZVA - ODBORNÁ ŠKOLA PRO UMĚLECKÉ ZÁMEČNICTVÍ

VÝZVA - ODBORNÁ ŠKOLA PRO UMĚLECKÉ ZÁMEČNICTVÍ

Mřížový detail, stylizovaná kytice, Odborná škola pro umělecké zámečnictví, kolem 1900
Pro připravovanou výstavu o Odborné škole pro umělecké zámečnictví, která byla založena v Třebechovicích pod Orebem v roce 1874 a následně přesunuta do Hradce Králové v roce 1880, hledáme pamětníky, absolventy školy, umělecké kováře a zámečníky či jejich potomky a známé, kteří by byli ochotni doplnit náš materiál a znalosti o jejich zajímavé vzpomínky, předměty, dokumentaci nebo fotografie týkající se tohoto tématu. Výstava by se měla uskutečnit v roce 2013.

Kontakt:
PhDr. Pražáková Markéta, tel.: 495 514 624, e-mail: m.prazakova@muzeumhk.cz

Děkujeme předem za Váš zájem a případnou spolupráci.
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin