Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > OBJEV ZÁKLADŮ HRADECKÉ VOJENSKÉ PEVNOSTI

OBJEV ZÁKLADŮ HRADECKÉ VOJENSKÉ PEVNOSTI

Obsáhlá reportáž ČT Severovýchod k mimořádnému objevu pozůstatků bastionové pevnosti v Hradci Králové. Archeologický nález v místě plánovaného parkovacího domu a v těsné blízkosti aktuálně připravované přírodovědecké a archeologické expozice Muzea východních Čech v budově Vrbenského kasáren přesahuje svým významem rámec města a je ojedinělý i v národním měřítku.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.