Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ TRADIČNÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ TRADIČNÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ

Formičky na vánoční cukroví ze sbírek Muzea východních Čech v Hradci Králové

Je pro vás pečení vánočního cukroví koníčkem a sklízíte poctu od každého, kdo jej kdy u vás ochutnal? Doneste i nám do muzea pár kousků toho nejvydařenějšího a zapojte se do soutěže.

Muzeum východních Čech v Hradci Králové vyhlašuje soutěž

„O NEJLEPŠÍ TRADIČNÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ“

Prozraďte nám Váš tradiční rodinný recept, kam až sahají jeho počátky a kdo byl jeho původním autorem. Stane se tak nedílnou součástí naší muzejní sbírky, a kdo ví, který z Vašich potomků se tím jednou bude chlubit svým kamarádům! Výherci budou oceněni volnými vstupenkami na akce a výstavy, spojené s oslavami 100. výročí Muzea východních Čech v Hradci Králové.

Soutěž prodloužena do 17. 12. 2012, 12.00 hodin

S případnými dotazy se prosím obraťte na paní Danu Mylerovou, d.mylerova@muzeumhk.cz, 734 203 273
Soutěž O NEJLEPŠÍ TRADIČNÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ - letáček

letáček soutěže