Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > NOVÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO NA CHLUMU

NOVÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO NA CHLUMU

Dana Mylerová, MVČ, 21. 7. 2013
Slavnostní otevření nového informačního střediska na Chlumu, foto Z. Trutnovský
Dne 6. 7. 2013 proběhlo slavnostní otevření nového informačního střediska na Chlumu. Informační centrum slouží nejen návštěvníkům Muzea války 1866, ale i těm, kteří hledají informace o okolí areálu Památníku bitvy 1866, jednotlivých bojištích, či o naučných a turistických stezkách.
Informační středisko na Chlumu, foto J. Šinták
Informační centrum spolu s ředitelkou Muzea východních Čech slavnostně otevřeli náměstek hejtmana RSDr., Ing. Otakar Ruml a starostka obce Všestary JUDr. Zuzana Zlatohlávková. V nově zrekonstruovaném bývalém strážním domku Muzeum východních Čech poskytuje informační materiály týkající se turistických atraktivit celého Královéhradeckého kraje.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...