Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > NÁVŠTĚVA VELVYSLANCE GRUZÍNSKÉ REPUBLIKY

NÁVŠTĚVA VELVYSLANCE GRUZÍNSKÉ REPUBLIKY

Dne 3. března 2015 navštívil Muzeum východních Čech velvyslanec Gruzínské republiky v České republice J. E. p. Zaal Gogsadze. Po úvodním přivítání byl pan velvyslanec se svým doprovodem během komentované prohlídky vedené muzejní kurátorkou Zdeňkou Kulhavou seznámen s historií budovy.
Návštěva velvyslance Gruzínské republiky v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...