Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Ministr kultury navštívil Královéhradecký kraj

Ministr kultury navštívil Královéhradecký kraj

Mgr. Veronika Hepnarová, MVČ
kliknutím zvětšíte
Ministr kultury České republiky doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D. zavítal v úterý 5. 3. 2019 do Muzea východních Čech v Hradci Králové. Jeho návštěva se konala v souvislosti s potencionálními možnostmi rozvoje muzea v rámci revitalizace areálu Gayerových a Vrbenského kasáren v centru města Hradce Králové. Rekonstrukce Gayerových kasáren, která je plánovaná z prostředků ITI Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), se již připlavuje. Rekonstrukce Vrbenského kasáren je zatím otázkou budoucnosti.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...