Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > NÁVŠTĚVA VELVYSLANCE SPOJENÝCH STÁTŮ V MUZEU

NÁVŠTĚVA VELVYSLANCE SPOJENÝCH STÁTŮ V MUZEU

Dne 14. ledna 2015 navštívil Muzeum východních Čech v rámci své návštěvy východočeské metropole Hradce Králové nový velvyslanec Spojených států amerických v České republice J. E. Andrew H. Schapiro. Za doprovodu ředitelky muzea Nadi Machkové Prajzové a kancléře Univerzity Hradec Králové Ondřeje Tikovského se seznámil s muzejními expozicemi a historií unikátní Kotěrovy budovy, která je národní kulturní památkou. Návštěva pana velvyslance byla zakončena krátkým posezením a povídáním o možnostech spolupráce.
Návštěva velvyslance Spojených států amerických v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...